Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Výhodné financování! Pomůžeme vám s hypotékou a snížíme první platbu. Do kolaudace stačí zaplatit jen 15 % z kupní ceny. Více zde.
Semerínka Semerínka
Intro
Intro

Semerínka

Nové bydlení v Radlicích

Mám zájem

Radlice – vlastní mikrosvět

Radlice - vlastní mikrosvět

Projekt Semerínka je solitér, jeho čtyři různě vysoké bloky citlivě kopírují terén, v němž stojí. Každý další blok je o něco vyšší a zároveň kratší, než ten předchozí, navzájem si nestíní, a nejen z horních pater se tak nabízí nerušený výhled na Prahu nebo do okolní zeleně. Ve vnitroblocích pak vzniknou inspirativní mikrosvěty. Komunitní zahrada a zázemí pro rodiny s dětmi. Vždyť právě setkávání, vnímání odlišností a výměna názorů obohacují náš život snad ze všeho nejvíce.

Dokončení
na konci roku 2025.

Projekt vzniká v jedné fázi stavby. Po nastěhování vás již nebude rušit další výstavba.

Landscape

Yellow

Video

Play Pause

Sound on Mute

Skvělá investice

Orange

Ceník

V okolí právě vzniká moderní zástavba a zázemí. To, a také vize o zkvalitnění dopravy v ulici Radlická, předurčuje lokalitu, aby se stala vyhledávanou a skvělou adresou.

Garden
Sitting
Horses

Pohled do zeleně

Pár minut chůze a ocitnete se v jiném světě. Je jedno zda s sebou vezmete děti, psa nebo vyrazíte úplně sami. Nejbližší okolí Semerínky nabízí kombinaci luk, stromů a pastvin.

Nespočet příležitostí jak zapomenout na ruch velkoměsta. Můžete zajít k výběhu koní Převalského, na hřeben Dívčích hradů, prozkoumat hradiště Děvín nebo se vydat do přírodní rezervace Prokopské údolí.

Green
Hives

Jaké to je slyšet jen zvuky přírody? Dostatek zeleně působí blahodárně na všechny naše smysly. Přírodu máte ze Semerínky doslova na dosah.

Mám zájem

Street
Architects

Dobrá architektura vzbuzuje emoce

Geometrické tvary mnohoúhelníků jsou propsané také do interiéru domu. Jsou jimi inspirovány materiály použité na obkladech i v jednotlivých vchodech.

Architect 1

aut. arch. david chmelař

„Tvar domu a všechny jeho aspekty bude stejně ryzí a divoký jako okolní příroda.“

Architect 2

ing. petr hodonický ph.d.

„Nejdůležitější je pro nás přirozená příroda.
Ta má co nejvíce vstoupit k člověku.“

Pink

Mapa Mapa - popisky Ceník

Overview
Woman
Woman

Během chvilky v centru

Projekt Semerínka má stejně blízko ke stanicím metra Jinonice i Radlická, čtyři minuty od Anděla.

Železniční legenda Pražský semmering má zastávku v nedalekých Jinonicích a zaveze vás až na Hlavní nádraží.

Yellow
Train
Woman

Mějte Prahu jako na dlani. Nejvyšší patra projektu Semerínka nabízí výhledy směrem do údolí na panorama starého města, Smíchov a dál přes Vltavu k Podolí a Pankráci. Díky promyšlené architektuře a kopírování svahu vám ve výhledu nebrání ostatní části projektu. Až vás linie Prahy omrzí, relaxujte pohledem do zeleně. Na dohled bytového domu najdete neporušenou přírodu.

Driver
Woman

Dostatek podzemních garáží i parkovacích míst pro automobily a motocykly. Dokovací stanice pro elektroauta.

  • bytů 0 170 prodejní plocha 10 564 m2
  • lodžií 0 90 celková plocha 386 m2
  • parkovacích
    míst 0 216 včetně nabíjení elektromobilů
  • předzahrádek 0 25 1 580 m2

Sport nás sbližuje a udržuje ve formě. V nejbližším okolí Semerínky se nachází plavecký bazén, koupaliště, sportovní hala, fitness, několik tenisových kurtů včetně celoročně kryté haly. Nebo vyběhněte do přírody, vždyť Semerínka je na úpatí radlických plání, odkud se vám otevírá pohled na tepající metropoli.

Orange
Meadow
Night

Projekt Semerínka je určen všem, kteří chtějí pro sebe a své nejbližší něco navíc. Spojuje hned několik benefitů. Centrum města snadno dostupné autem i veřejnou dopravou, včetně metra a tramvaje. Zázemí domu podporující komunitní život a setkávání. A nedotčená příroda na dosah.

Mám zájem

Mám zájem o nemovitost

Zavřít