Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Výhodné financování! Pomůžeme vám s hypotékou a snížíme první platbu. Do kolaudace stačí zaplatit jen 15 % z kupní ceny. Více zde.
Semerínka Semerínka

Lokalita

V okolí právě vzniká moderní zástavba a zázemí, spolu s vizí o zkvalitnění dopravy v ulici Radlická předurčuje Semerínku stát se vyhledávanou a skvělou adresou.

Radlice

Před sto lety byly Radlice malou vesnicí. Postupem času se vypracovaly do pozice vyhledávané rezidenční čtvrti. Aby ne. Najdete tu všechno co potřebujete pro život. Skvělou dopravní dostupnost, školky, školy, obchody, restaurace i nespočet sportovišť. A samozřejmě i dostatek zeleně.

Mám zájem

Doprava

Ráno seběhnete dolů na metro Radlická, večer vystoupíte v Jinonicích a do Semerínky je to z kopce, obě zastávky metra jsou stejně blízko, a jednu zastávku od Smíchovského nádraží.

A co dělat, když se bujarý večírek v centru Prahy protáhne? Při návratu v pozdních hodinách můžete využít noční autobus, který kopíruje tramvajovou trať.

V těsné blízkosti najdete i zastávku autobusů U Trezorky, odkud jste za deset minut Na Knížecí. Využít můžete také tramvaj z konečné zastávky Radlická, která vás za 8 minut dopraví na Anděl. Tepnou pro automobilovou dopravu je sousední Radlická ulice.

Výhledově je Semerínka ještě lepší adresa. Plánovaná Radlická radiála se svedením automobilové dopravy do tunelu napojí lokalitu bezprostředně na městský okruh. A vize Prahy 5 o prodloužení tramvaje ze stanice Radlická do Jinonic zkvalitní lokální dopravní obslužnost městskou hromadnou dopravou.

A pak je tu vlak. Pražský semmering má zastávku v nedalekých Jinonicích. Tato romantická železniční legenda vás zaveze za dvacet minut co samotného centra na Hlavní nádraží nebo za pár minut na Smíchov.

Ceník

Občanská vybavenost

Co potřebujete ke spokojenému životu vedle rodiny, přátel a snů? V Radlicích najdete vše co vám ke spokojenosti může trochu pomoct. Školky, školy, dětská hřiště, obchody, pošty i výtečná bistra a restaurace.

Služby

Na sklenku prosecca nebo za odpolednem s přáteli nemusíte do centra metropole. V okolí Semerínky najdete nespočet skvělých restaurací, bister a fast foodů. Část najdete na nedalekém Waltrově náměstí. Za dalšími vyrazte do radlických ulic a uliček.

Mám zájem

Příroda

Jaké to je slyšet jen zvuky přírody? Dostatek zeleně působí blahodárně na všechny naše smysly. Přírodu máte ze Semerínky doslova na dosah. Za pár minut jste u výběhu koně Převalského, na Děvíně nebo můžete zamířit až do přírodní rezervace Prokopské údolí.

Tři minuty a jste tam. Nově vybudovaná stezka spojí metro Jinonice až k nové budově ČSOB. Po ní a bezpečným podchodem pod tratí se dostanete ze Semerínky během chvíle až k radlickým pláním. Vše stranou od nepříjemného uličního ruchu.

Nová stezka

Sportovní vyžití

Sport nás sbližuje a udržuje ve formě. Nedaleký Sportovní Klub Motorlet nabízí jak plavecký bazén, tak koupaliště s velkou letní terasou.

Vedle toho tu najdete sportovní halu, fitness, kryosaunu a H.E.A.T. program. Zázemí pro tenis, 2 antukové kurty a 3 kurty s povrchem GreenSet, celoročně krytou halu pro florbal, futsal a házenou nabízí Sportcentrum Radlice.

Nebo vyběhněte do přírody, vždyť Semerínka je na úpatí radlických plání, odkud se vám otevírá pohled na tepající metropoli.

Mapa Mapa - popisky

Najít místo, kde se prolíná příroda, bezproblémová doprava, zázemí pro společenský život, sport i nákupy není v Praze jednoduché. Projekt Semerínka je v tomto směru ojedinělý. Nepřipouští žádné kompromisy. Naopak. I když najdete za domem radlické pláně, stále jste na dosah kosmopolitnímu životu ve všech jeho možnostech. Projekt Semerínka v sobě kombinuje genius loci a odkaz na legendární vlak Pražský Semmering, který jezdí kolem a sveze vás za pár minut na Smíchov.

Mám zájem

Mám zájem o nemovitost

Zavřít