Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Výhodné financování! Pomůžeme vám s hypotékou a snížíme první platbu. Do kolaudace stačí zaplatit jen 15 % z kupní ceny. Více zde.
Semerínka Semerínka
Intro

Dáme vám čas
se rozmyslet

Víme, že vybrat si správně, chce svůj čas. Pokud máte o některý z bytů zájem, umístíme ho do tzv. předrezervace, v rámci které váš vybraný byt nikomu jinému nenabízíme a vy máte ještě pár dní na rozmyšlenou. Následně společně uzavřeme jednoduchou rezervační smlouvu, než společně připravíme smlouvu kupní. Dopředu zaplatíte jen 15 %. Platba za bydlení je u nás rozložena do tří splátek.

  1. Nejprve zaplatíte rezervační poplatek 150 000 Kč, který je splatný do 5 dnů po podpisu rezervační smlouvy. Tato částka se stane součástí kupní ceny. Po uhrazení byt nikomu jinému nenabízíme.
  2. Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí (SBK). V tuto chvíli stačí splatit 15 % z kupní ceny a to do 10 dní.
  3. Zbylých 85 % z kupní ceny zaplatíte až po kolaudaci v roce 2025, kdy už lze očekávat pokles úrokových sazeb. Zároveň spolu uzavřeme kupní smlouvu.

Pomůžeme vám
s financováním

Cenu za byt je možné uhradit z vlastních finančních zdrojů nebo prostřednictvím hypotéky. Pro výběr hypotéky Vám doporučujeme využít služeb našeho na bance nezávislého hypotečního poradce. Získáte tak mnoho výhod oproti přímé komunikaci s bankou:

  • nulový poplatek za zpracování;
  • odhad nemovitosti zdarma;
  • nejnižší úroková sazba;
  • vyřízení veškeré komunikace zdarma s bankou i dalšími institucemi (například katastrálním úřadem);
  • fixace úrokové sazby do doby kolaudace bydlení;
  • zrychlené vyřízení hypotéky;
  • aktuální úroková sazba od 5,64 %.

Dalším velkým benefitem pro vás je, že pokud se nepodaří vyjednat financování nemovitosti prostřednictvím našeho poradce, vrátíme vám uhrazený rezervační poplatek zpět. Včasná rezervace vaší vysněné nemovitosti pro vás tedy nepředstavuje žádné riziko.

Kontakt:
Matúš Kuchálik
+420 777 330 118
matus.kuchalik@partners.cz

Dvojí kontrola bytu
před předáním

U Crestylu dostanete možnost vidět svůj byt ještě před finálním dokončením v rámci tzv. technické předpřejímky, a to zhruba 1-3 měsíce před samotným převzetím bytu v době po kolaudaci objektu. Při předpřejímce společně zkontrolujeme váš byt a případně zaznamenáme vady a nedodělky, které do předání bytu opravíme. 

Stavíme tak, abyste
nemuseli nic měnit

Naše projekty navrhují špičkoví architekti, spolupracujeme s dodavateli, kteří zaručují vysokou kvalitu provedení a neustále sledujeme trendy v moderním bydlení. Přesto se může stát, že budete mít vážný důvod k zásahu do výstavby bytu. I na tom je možné společně se dohodnout v rámci procesu tzv. klientských nadstandardních změn. Ty jsou placené a jakmile je bude možné realizovat, včas Vás upozorníme.

Vše máte pod kontrolou
v klientském portálu

Jakmile podepíšete rezervační smlouvu, získáte přístup do klientského portálu, kde najdete veškeré důležité informace, kontakty a dokumenty. Portál Vás jednoduše provede krok za krokem koupí a užíváním bytu a vy tak budete vždy vědět, co dělat a co vás čeká.

Mám zájem

Mám zájem o nemovitost

Zavřít